Tüm Kategoriler
Giriş Yap
home
rtx 3080 msi gaming z trio max 75 derece 60 fan speed sıfır ses
Baktığın ilan kapandırtx 3080 msi gaming z trio max 75 derece 60 fan speed sıfır ses 15.500Ücretsiz kargoYaptığın ödeme, sen ürünü görüp tamam diyene kadar Banayeni’de emin ellerde bekler.Sistem nasıl çalışır?
İlan Bilgileri

SELAMLAR DOSTLAR MİNİNGSİZ KUSURSUZ KART HERHANGİ BİR İŞLEM GÖRMEMİŞ TAMİR VS. İÇİ AÇILMAMIŞ KARTI ÇÖP EDECEK HİCBİRSEY YAPILMAMIŞTIR KASADAN KASAYA DERECELERİ DEĞİŞİR KARTLARIN HAVA SİRKÜLASYONU'NUZ NE KADAR İYİSE ONA GÖRE DAHA DÜŞÜK ÇIKABİLİR GELİP CANLI OLARAK TESTLERİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ YERİMİZ MEVCUTTUR GEREKLİ EKİPMAN PROGRAMLAR VS VARDIR HERHANGİ BİR SIKINTIDA İADE KABUL EDERİM SÖZÜMÜN GARANTİSİ OLARAK 1 HAFTA TEST SÜRESİ VERİYORUM BOZULUR VS. KULLANICI HATASI OLMADIĞI SÜRECE İADE KABUL EDERİM PARA VERİYORSANIZ HAKKINIZI ALMAK ZORUNDASINIZ... HAYIRLI ALIŞVERİŞLER...

daha az göster
Banayeni paranı korur, ödemeden iadeye, her aşamada senin yanında olur.1. Yaptığın ödemeyi, sen ürünü görüp tamam diyene kadar senin için saklar.2. Satıcının ürünü tam zamanında kargolamasından, ürünün senin eline sağsalim ulaşmasına kadar tüm süreci takip eder.3. Ürün anlatıldığı gibi çıkmazsa veya herhangi bir sebepten ilk 2 gün içinde iade etmek istersen, iade koduyla ücretsiz kargolamanı sağlar ve paranı trink geri yatırır.
  • documentİptal, İade ve İşlem Rehberi
  • documentSıklıkla Sorulanlar