Tüm Kategoriler
Giriş Yap
home

Johnson Friggisano 1800 W 6.5 lt Yağsız Fritöz

Johnson  Friggisano 1800 W 6.5 lt Yağsız Fritöz
Baktığın ilandaki ürün yeni sahibini bulduJohnson Friggisano Dijital Ekranlı 6,5 L 12 Farklı Seçilebilir Programlı 1800 W Fritöz Siyah TEŞHİR1.797Ücretsiz kargo
Johnson  Friggisano 1800 W 6.5 lt Yağsız FritözPiyasadaki sıfır fiyatı3.515

Bu ürünü satan 4 alışveriş sitesinden. Kaynak

akakce
Yaptığın ödeme, sen ürünü görüp tamam diyene kadar Banayeni’de emin ellerde bekler.Sistem nasıl çalışır?
İlan Bilgileri

*Ürün resmi garantilidir ve arıza durumunda sıfır ürün gibi işlem görecektir. - Teknik servis birimi tarafından kontrol edilmiş, sorunsuz çalışmaktadır. - Teşhir ürünlerin yasal garanti süresi 2 yıldır ve garantisi satın alma tarihinden itibaren başlar. - Teşhir ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır. - Teşhir ürünlerin iadesi için Süpürgesepeti.com iade koşulları geçerlidir. - Ürünün temsili orijinal fotoğrafıdır. / Ürünün kusurları "ürün fotoğraflarında" detaylı olarak gösterilmektedir. - Outlet ve teşhir ürünlerinde iade ve değişim yapılmaz. - Arızalı olduğu tespit edilen ürünler için iade işlemi sadece servis raporu ile yapılabilmektedir. - Dilerseniz bu ürünü "Ataşehir / İstanbul" mağazamızda görerek ve deneyerek satın alabilirsiniz. Önemli: Teşhir kategorisinde ki ürünlerde, yasaya göre tüketicilerin iade ve değişim hakkı bulunmamaktadır. Outlet ürünler Süpürge Sepeti tarafından çalışır vaziyette ve kullanıma hazır olarak satışa sunulmuştur. Sadece Çalışmama durumunda iade ya da değişim yapılmaktadır. Ürün yeni satın alınmış dahi olsa arıza/şikayet giderilebiliyor ise değişim/iade hakkı bulunmaz.

daha az göster

Johnson Friggisano 1800 W 6.5 lt Yağsız Fritöz Özellikleri

Bu ilandaki ürün Banayeni kataloğuyla birebir eşleşiyor.help
Pişirme TürüSıcak Hava
Isı AyarıEvet
LED EkranEvet
Sepet Tutma KoluEvet
YağsızEvet
ZamanlayıcıEvet
Çıkartılabilir HazneEvet
Maksimum Sıcaklık200 Derece
Program Sayısı
Güç1800 W
Hazne Kapasitesi6.5 lt
Daha fazla özellik göster

Banayeni paranı korur, ödemeden iadeye, her aşamada senin yanında olur.1. Yaptığın ödemeyi, sen ürünü görüp tamam diyene kadar senin için saklar.2. Satıcının ürünü tam zamanında kargolamasından, ürünün senin eline sağsalim ulaşmasına kadar tüm süreci takip eder.3. Ürün anlatıldığı gibi çıkmazsa veya herhangi bir sebepten ilk 2 gün içinde iade etmek istersen, iade koduyla ücretsiz kargolamanı sağlar ve paranı trink geri yatırır.
  • documentİptal, İade ve İşlem Rehberi
  • documentSıklıkla Sorulanlar