banayeni
Tüm Kategoriler
Giriş Yap
Yenilenmiş Cep Telefonu

Akakçe’den Banayeni Türkiye’nin ikinci ele özel pazar yeri

logo1
Paran Güvende

Yapacağın ödeme, ürün kargoya verilip, adresine teslim edildikten sonraki 48 saat dahil olmak üzere Banayeni’de, emin ellerde bekler. Bu sayede, teslim almış olduğun ürün anlatıldığı gibi değilse, Banayeni'de gösterilenden farklı ise veya bir sebepten beğenmediysen kolaylıkla iade edip paranı geri alabilirsin. İçin rahat olsun.

Üründen memnunsan, 48 saatlik süre sonunda herhangi bir işlem yapmana gerek kalmaz ve ödemen satıcıya aktarılır.

logo2

Kolay iade

Sipariş ettiğin ürünü iade etmek istersen, Hesabım/Siparişlerim menüsü üzerinden iade talebinde bulunabilirsin. İade talebin, Banayeni Destek Ekibi tarafından en kısa sürede incelenerek sonuçlandırılacaktır. Talebinin onaylanınca seninle bir kargo iade kodu ve bu kodu kullanabileceğin anlaşmalı kargo firmamızı paylaşacağız. Bu kodu kullanarak, ürünü anlaşmalı kargo firmamız ile ve herhangi bir ücret ödemeden iade edebilirsin.

logo3

Şeffaf fiyatlandırma / Pazarlıksız alışveriş

Banayeni'den alırken veya satarken, ürünlerin Akakçe'den gelen sıfır fiyatlarına göz atabilirsin. Bu sayede, alacağın ürünün fiyat avantajını değerlendirebilir veya satacağın ürün için piyasa fiyatı hakkında fikir sahibi olabilirsin. Banayeni’de, yüz yüze alışverişten doğacak riskleri ortadan kaldırmak adına fiyatlar pazarlığa kapalıdır.

banayeni

Ortak değil, destek oluyoruz

7 iş günü içinde paranı alSatışın sorunsuz tamamlandıktan sonra paranı oyalanmadan yolluyoruz. Uygun fiyata kargolaSattığın ürünleri Türkiye’nin her yerine 49 TL’ye gönderebilirsin.
Kampanya koşulları
Sürpriz fatura, kesinti vs. yokNe satarsan sat komisyonumuz sabit: %6,90+kdv7/24 seninleyiz İhtiyaç duyduğun her an burada olacağız.