Tüm Kategoriler
Giriş Yap
home

Tefal Ingenio Elegance 12 Parça Büyük Titanyum Tava Tencere Seti

Baktığın ilan kapandıTefal Titanium Ingenio Elegance 12 Parça 2X Tencere ve Tava Seti (Teşhir & Outlet)6.079Ücretsiz kargo
Tefal  Ingenio Elegance 12 Parça Büyük Titanyum Tava Tencere SetiPiyasadaki sıfır fiyatı11.999
Yaptığın ödeme, sen ürünü görüp tamam diyene kadar Banayeni’de emin ellerde bekler.Sistem nasıl çalışır?
İlan Bilgileri

* TEŞHİR ÜRÜNÜDÜR.* 1 YIL ÜRETİCİ FİRMA GARANTİLİDİR.Şık Tasarım: Zarif görünümüyle mutfakta estetik ve kullanışlılık.Çift Tava ve Tencere Seti: 12 parça içeriğiyle geniş yemek seçenekleri. 22, 26 ve 28cm'lik Tencere, tava ve cam kapak içerir.2 adet sap ve 2 adet plastik kapak içerir.Dayanıklı Malzeme: Titanyum kaplama sayesinde uzun ömürlü kullanım.Pratik Kullanım: Çıkarılabilir sap ve kolay saklama özelliği.Çeşitli Boyutlar: Farklı boyutlardaki tava ve tencerelerle her türlü yemeği hazırlayın.Not: Bu ürün teşhir&outlet ürünüdür, bu nedenle hafif çizik veya deformasyon olabilir. Ancak ürünün kullanımına veya performansına herhangi bir şekilde etki etmez.

daha fazla göster

Tefal Ingenio Elegance 12 Parça Büyük Titanyum Tava Tencere Seti Özellikleri

Bu ilandaki ürün Banayeni kataloğuyla birebir eşleşiyor.help
Sap MalzemesiBakalit
BoyBüyük
SetEvet
Cam KapaklıEvet
Malzeme TürüTitanyum
SeriTefal Titanium

Banayeni paranı korur, ödemeden iadeye, her aşamada senin yanında olur.1. Yaptığın ödemeyi, sen ürünü görüp tamam diyene kadar senin için saklar.2. Satıcının ürünü tam zamanında kargolamasından, ürünün senin eline sağsalim ulaşmasına kadar tüm süreci takip eder.3. Ürün anlatıldığı gibi çıkmazsa veya herhangi bir sebepten ilk 2 gün içinde iade etmek istersen, iade koduyla ücretsiz kargolamanı sağlar ve paranı trink geri yatırır.
  • documentİptal, İade ve İşlem Rehberi
  • documentSıklıkla Sorulanlar