Tüm Kategoriler
Giriş Yap
home
Tefal K11802 Ingenio Paslanmaz Çelik Kepçe (Teşhir & Outlet)
Baktığın ilan kapandıTefal K11802 Ingenio Paslanmaz Çelik Kepçe (Teşhir & Outlet) - 2100098778204Ücretsiz kargoYaptığın ödeme, sen ürünü görüp tamam diyene kadar Banayeni’de emin ellerde bekler.Sistem nasıl çalışır?
İlan Bilgileri

* TEŞHİR ÜRÜNÜDÜR.* 1 YIL ÜRETİCİ FİRMA GARANTİLİDİR.Paslanmaz Çelik: Yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzeme, uzun ömür ve dayanıklılık sunar.Pratik Kullanım: İngenio serisiyle uyumlu tasarım, mutfak işlerinizi kolaylaştırır.Dayanıklı Malzeme: Günlük kullanıma uygun sağlam ve dayanıklı yapısıyla öne çıkar.Teşhir & Outlet Avantajı: Tefal kalitesini uygun fiyatla keşfedin.Not: Bu ürün teşhir&outlet ürünüdür, hafif çizik veya deformasyon içerebilir. Ancak ürünün performansına herhangi bir etkisi olmaz.

daha az göster
Banayeni paranı korur, ödemeden iadeye, her aşamada senin yanında olur.1. Yaptığın ödemeyi, sen ürünü görüp tamam diyene kadar senin için saklar.2. Satıcının ürünü tam zamanında kargolamasından, ürünün senin eline sağsalim ulaşmasına kadar tüm süreci takip eder.3. Ürün anlatıldığı gibi çıkmazsa veya herhangi bir sebepten ilk 2 gün içinde iade etmek istersen, iade koduyla ücretsiz kargolamanı sağlar ve paranı trink geri yatırır.
  • documentİptal, İade ve İşlem Rehberi
  • documentSıklıkla Sorulanlar