Tüm Kategoriler
Giriş Yap
home

Tefal Ingenio Preference 3X 12 Parça Büyük Titanyum Tava Tencere Seti

Baktığın ilan kapandıTefal Ingenio Preference 3X Titanium Tava ve Tencere Seti 12 Parça (Teşhir & Outlet)8.830Ücretsiz kargo
Tefal  Ingenio Preference 3X 12 Parça Büyük Titanyum Tava Tencere SetiPiyasadaki sıfır fiyatı14.699
Yaptığın ödeme, sen ürünü görüp tamam diyene kadar Banayeni’de emin ellerde bekler.Sistem nasıl çalışır?
İlan Bilgileri

* TEŞHİR ÜRÜNÜDÜR.* 1 YIL ÜRETİCİ FİRMA GARANTİLİDİR.Üstün Kaplama: 3 katmanlı titanium kaplama, dayanıklılığı artırır.Modüler Tasarım: Tava ve tencereleri bir araya getiren akıllı tasarım.Pratik Tutma Sapları: Ergonomik saplar, güvenli ve rahat kullanım sağlar.Çeşitli Boyutlar: Farklı boyutlardaki tava ve tencerelerle çeşitli yemekleri hazırlayın.Not: Bu ürün teşhir&outlet ürünüdür, hafif çizik veya deformasyon içerebilir. Ancak ürünün performansına herhangi bir etkisi olmaz.

daha fazla göster

Tefal Ingenio Preference 3X 12 Parça Büyük Titanyum Tava Tencere Seti Özellikleri

Bu ilandaki ürün Banayeni kataloğuyla birebir eşleşiyor.help
BoyBüyük
SetEvet
Cam KapaklıEvet
Sap MalzemesiÇelik
Malzeme TürüTitanyum
SeriTefal Titanium

Banayeni paranı korur, ödemeden iadeye, her aşamada senin yanında olur.1. Yaptığın ödemeyi, sen ürünü görüp tamam diyene kadar senin için saklar.2. Satıcının ürünü tam zamanında kargolamasından, ürünün senin eline sağsalim ulaşmasına kadar tüm süreci takip eder.3. Ürün anlatıldığı gibi çıkmazsa veya herhangi bir sebepten ilk 2 gün içinde iade etmek istersen, iade koduyla ücretsiz kargolamanı sağlar ve paranı trink geri yatırır.
  • documentİptal, İade ve İşlem Rehberi
  • documentSıklıkla Sorulanlar