banayeni
Tüm Kategoriler
Giriş Yap
home

Tefal Heritage 26 cm Izgara Tava

Tefal  Heritage 26 cm Izgara Tava
Baktığın ilan kapandıTefal Titanium Heritage Izgara Tava 26x26 cm (Teşhir & Outlet) - 21000899551.495Ücretsiz kargoYaptığın ödeme, sen ürünü görüp tamam diyene kadar Banayeni’de emin ellerde bekler.Sistem nasıl çalışır?
İlan Bilgileri

* TEŞHİR ÜRÜNÜDÜR.* 1 YIL ÜRETİCİ FİRMA GARANTİLİDİR.Titanium Heritage Tasarımı: Estetik ve şık tasarım.26x26 cm Ölçüler: Geniş izgara alanı ile çeşitli yemekler için ideal.Dayanıklı Malzeme: Uzun ömürlü kullanım için özel tasarlanmış malzeme.Titanium Kaplama: Mükemmel yapışmazlık ve dayanıklılık için gelişmiş kaplama.Induction Base İndüksiyon Taban: İndüksiyon ocaklarda mükemmel performans.Yüksek Yan Duvarlar: Sıçramaları önler, izgara etkinliğini arttırır.Ergonomik Sap: Güvenli ve rahat kullanım için özel tasarlanmış sap.Not: Bu ürün teşhir&outlet ürünüdür, bu nedenle hafif çizik veya deformasyon olabilir. Ancak ürünün kullanımına veya performansına herhangi bir şekilde etki etmez.

Tefal Heritage 26 cm Izgara Tava Özellikleri

Bu ilandaki ürün Banayeni kataloğuyla birebir eşleşiyor.help
TürüIzgara
Malzeme TürüTitanyum
Ölçü26 cm

Banayeni paranı korur, ödemeden iadeye, her aşamada senin yanında olur.1. Yaptığın ödemeyi, sen ürünü görüp tamam diyene kadar senin için saklar.2. Satıcının ürünü tam zamanında kargolamasından, ürünün senin eline sağsalim ulaşmasına kadar tüm süreci takip eder.3. Ürün anlatıldığı gibi çıkmazsa veya herhangi bir sebepten ilk 2 gün içinde iade etmek istersen, iade koduyla ücretsiz kargolamanı sağlar ve paranı trink geri yatırır.
  • documentİptal, İade ve İşlem Rehberi
  • documentSıklıkla Sorulanlar