Samsung Odyssey G5 LC27G55TQBUXUF 27" 1 ms 2K Curved 144 Hz Oyuncu Monitörü
ParanGüvende
ParanGüvende
Yaptığın ödeme, sen ürünü görüp tamam diyene kadar Banayeni’de emin ellerde bekler.Devamını Gör
Samsung Odyssey G5 LC27G55TQBUXUF 27" 1 ms 2K Curved 144 Hz Oyuncu Monitörü Özellikleri
Bu ilandaki ürün Banayeni kataloğuyla birebir eşleşiyor.help
HDMI Sayısı1
DisplayPort Sayısı1
En Boy Oranı16:9
KullanımYatay
HDMI Versiyonu2.0
FreeSync PremiumEvet
CurvedEvet
DisplayPortEvet
HDMIEvet
Tipik Parlaklığı200 cd/m²
Vesa UyumluluğuEvet
OyuncuEvet
Panel TipiVA
Çözünürlük Formatı2K
Yenileme Hızı144 Hz
Tepki Süresi1 ms
Kontrast Oranı2500:1
SeriSamsung Odyssey
Çözünürlük2560x1440 px
Piksel Yoğunluğu109 PPI
Ekran Boyutu27 inç
Piksel Aralığı0.233 mm