Tüm Kategoriler
Giriş Yap
home
Tefal L6509153 Titanium Ingenio Talent Pro Orta Set Siyah (Teşhir & Outlet) - 2100111099
Baktığın ilan kapandıTefal L6509153 Titanium Ingenio Talent Pro Orta Set Siyah (Teşhir & Outlet) - 21001110992.448Ücretsiz kargoYaptığın ödeme, sen ürünü görüp tamam diyene kadar Banayeni’de emin ellerde bekler.Sistem nasıl çalışır?
İlan Bilgileri

* TEŞHİR ÜRÜNÜDÜR.* 1 YIL ÜRETİCİ FİRMA GARANTİLİDİR.Titanium Talent Pro Kaplama: Dayanıklı, çizilmeye karşı dirençli ve uzun ömürlü kullanım.Çeşitli Parçalar: Farklı boyutlarda tencereler, tavalar ve kapaklar ile geniş kullanım imkanı.Induction Isı Dağılımı: Dökme alüminyum gövde, mükemmel ısı dağılımı sağlar.Siyah Renk Tasarım: Şık ve modern siyah renk tasarım.İnteraktif Sap Sistemi: Özel tasarlanmış saplar, tüm parçaların kolaylıkla bir araya gelmesini sağlar.Güvenli Kilit Sistemi: Kilitlenen saplar, güvenli bir kullanım sunar.Not: Bu ürün teşhir&outlet ürünüdür, bu nedenle hafif çizik veya deformasyon olabilir. Ancak ürünün kullanımına veya performansına herhangi bir şekilde etki etmez.

daha az göster
Banayeni paranı korur, ödemeden iadeye, her aşamada senin yanında olur.1. Yaptığın ödemeyi, sen ürünü görüp tamam diyene kadar senin için saklar.2. Satıcının ürünü tam zamanında kargolamasından, ürünün senin eline sağsalim ulaşmasına kadar tüm süreci takip eder.3. Ürün anlatıldığı gibi çıkmazsa veya herhangi bir sebepten ilk 2 gün içinde iade etmek istersen, iade koduyla ücretsiz kargolamanı sağlar ve paranı trink geri yatırır.
  • documentİptal, İade ve İşlem Rehberi
  • documentSıklıkla Sorulanlar