banayeni
Tüm Kategoriler
Giriş Yap
home

Pamukkale 1650 Rapid Astar 15 Kg

Pamukkale  1650 Rapid Astar 15 Kg

Pamukkale 1650 Rapid Astar 15 Kg Beyaz

kurumsalAlanşanslı Yapı4.5/5SIFIRGarantiliwarranty1.234Ücretsiz kargoKredi Kartı12 aya kadar taksitKolay İade2 gün içinde kolay iadefavorileshareParan GüvendeYaptığın ödeme, sen ürünü görüp tamam diyene kadar Banayeni’de emin ellerde bekler.Sistem nasıl çalışır?
Aynı Ürünün Diğer İlanları (2)
Aynı marka, aynı model için daha fazla seçenek
kurumsalAlanşanslı Yapı4.5/5 SIFIRwarranty1.105
kurumsalAlanşanslı Yapı4.5/5 SIFIRwarranty1.073
İlan Bilgileri

NOT: FİRMAMIZ E FATURA MÜKELLEFİDİR FATURANIZ E-MAİL ADRESİNE GÖNDERİLECEKTİR SARFİYAT Uygulanacak yüzeyinin cinsine ve emiciligine göre 15 kg ile tek katta 180-225 m2 alan astarlanabilir. (25 mikron kuru kalınlıkta ) Kesin sarfiyat için kontrollü numune çalışması yapılmalıdır. Alkid reçine esaslı ve kurşun içermeyen soivent bazlı mükemmel örtücülüğe sahip, antikorozif, çabuk kuruyan astardır. Organik çözücülü, uygulanması kolay, çok çabuk kuruyan iyi yayılan FBS rapid endüstriyel astar kurşunsuz özeliği ile çevre dostudur. Kuruduktan sonra insan sağlığına zarar vermez. Yüksek yapışma gücüne sahiptir. Yüzeylerde dekoratif görüntü sağlar. Fırça ve rulo ile uygulanabilir. Püskürtme ile uygulanması özellikle tavsiye edilir. Akma ve sarkma yapmaz. Korozyona ve güneş ışığına dayanımı yüksektir. UYGULAMA ALANLARI : iç ve dış mekânlarda demir-çelik, ferforje, her türlü dekoratif metalde, beton, brüt beton, sıva, betopan, OSB, MDF yüzeylerde güvenle kullanılır. UYGULAMA : Uygulama yapılacak yüzeyler yağ, kir, pas ve kabarmış boya kalıntılarından arındırılmalıdır. +5°C ile +40°C arasında, fırça, rulo veya püskürtme ile uygulayınız. Eski boyalı yüzeyler mutlaka zımpara yapılmalıdır. Kullandığınız aletleri, uygulamadan hemen sonra Pamukkale rapid veya selülozik tiner ile temizleyiniz. İNCELTME : Fırça ve rulo ile %10-15 arası, Püskürtme ile %20-40 arası Pamukkale rapid veya selülozik tiner ile inceltilir. KURUMA SÜRESİ ( 20 °C, % 65 NEM ) : Dokunma Kuruma: 15 - 30 dakika, Sert Kuruma: 3 saat, Tam kuruma : 24 saat Ürününüz size ulaştığı zaman paketi Kargo Görevlisinin yanında kontrol ediniz.Bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine mutlaka “HASAR TESPİT RAPORU” Tutturunuz.Tutanaksız ve Kontrolsuz teslim alınan urunler kargodan saglam teslım edılmıs görülür.Sıparıs verıldıgı andan ıtıbaren bu madde kabul edılmıs sayılır

İlan No 3910929
GarantiVar
FaturaFatura alıcı adına kesilecek
İlan Tarihi11 Haziran
SKU952320
Kargo Bilgileri
Kargo bedeliÜcretsiz kargo
Kutu & AmbalajOrijinal kutusunda
Kargo tarihi1-2 gün içinde
Çıkış yeri Denizli
Satıcı Bilgileri
kurumsalAlanşanslı Yapı4.5 /5
KARAHİSARLI YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
* Satıcı puanı,son 90 gün içerisindeki satışlarından aldığı puanlar dikkate alınarak hesaplandı.

İlan Soru & Cevapları

Bu ilana daha önce soru gelmemiş. Merak ettiklerini sen sorabilirsin.
Yukarıdaki bilgilerin tamamı ürünün satıcısı tarafından girilen bilgilerdir. Bir sorun varsa İlanı rapor et
Paran GüvendeBanayeni paranı korur, ödemeden iadeye, her aşamada senin yanında olur.1. Yaptığın ödemeyi, sen ürünü görüp tamam diyene kadar senin için saklar.2. Satıcının ürünü tam zamanında kargolamasından, ürünün senin eline sağsalim ulaşmasına kadar tüm süreci takip eder.3. Ürün anlatıldığı gibi çıkmazsa veya herhangi bir sebepten ilk 2 gün içinde iade etmek istersen, iade koduyla ücretsiz kargolamanı sağlar ve paranı trink geri yatırır.
  • documentİptal, İade ve İşlem Rehberi
  • documentSıklıkla Sorulanlar