banayeni
Tüm Kategoriler
Giriş Yap
home

Homend Functionall 2804H 1000 W Beyaz Mutfak Robotu

Homend  Functionall 2804H 1000 W Beyaz Mutfak Robotu
Homend  Functionall 2804H 1000 W Beyaz Mutfak Robotu
Homend  Functionall 2804H 1000 W Beyaz Mutfak Robotu
Homend  Functionall 2804H 1000 W Beyaz Mutfak Robotu
Baktığın ilan kapandı1.517Aynı Ürünün Güncel İlanı:kurumsalMorliman4.3/5SIFIRGARANTİLİwarranty1.699Ücretsiz kargoKredi Kartı9 aya kadar taksitKolay İade2 gün içinde kolay iadefavorileshareYaptığın ödeme, sen ürünü görüp tamam diyene kadar Banayeni’de emin ellerde bekler.Sistem nasıl çalışır?
İlan Bilgileri

ÜRÜN SIFIR ORİJİNAL KUTULU OLUP SADECE KUTUSU BİRAZ DEFORMEDİR. Homend Functionall 2804h Mutfak Robotu ÜSTÜN PERFORMANS: 1000 W 1000 Watt gücüyle robotunuza hiçbir iş, güç gelmez. Ne görev verirseniz var gücüyle yerine getirir. ÇİFTE HİZMET Mutfak robotunuzun paslanmaz çelik bıçaklı diski hizmetinize amade. İhtiyacınıza göre disk üzerine rendeleme veya dilimleme bıçağını takmanız yeterlidir. Robotunuz tek hareketle ne isterseniz ona dönüşür. OTOMATİK GÜVENLİK SİSTEMİ Mutfakta güvenlik önemlidir. Mutfak robotunuz, bıçakları ya da haznesi yerine tam oturmadıysa çalışmaz, sizi tehlikeye atmaz. 1,5 LİTRE KAPASİTE Mutfak robotunuz, ikide bir işinize ara verip hazneyi boşaltmanıza göz yummaz. 1,5 litre kapasiteyle size zaman kazandırır. YÜRÜMEYEN AYAKLAR Mutfak robotunuzun pek çok özelliği var ama yürüme özelliği yok. Ne kadar çalışırsa çalışsın, siz istemeden bir adım bile atmaz, yerinden kıpırdamaz. TEMİZ İŞ Mutfakta robotunuzun özel kapak koruması, bıçakla güvenlik kapağının arasına girer, gidaların kapağın iç yüzünü kirletmesine izin vermez. BÖLÜNMEYİN Robotunuz her gidaya ayrı önem gösterir. Farklı büyüklükte kullanılabilen besleme ağzıyla, sizi büyük parçaları bölme zahmetinden kurtarır. Teknik Özellikler Madde: Paslanmaz Çelik Blender Tipi: Çoklu Set Doğrayıcı Hazne Kapasitesi: 1,5 Lt Fonksiyonlar: Blender, Çırpma, Dilimleme, Doğrama, Rendeleme Gövde Malzemesi: Plastik Güç: 1000 W Hız Kademe Sayısı: 1 Renk: Beyaz Sessiz Çalışma: Yok. Turbo Fonksiyonu: Var.

Kullanım durumuSıfır
İlan No 3600426
GarantiVar
İlan Tarihi16 Mayıs
FaturaFatura alıcı adına kesilecek
Kargo Bilgileri
Kargo bedeliÜcretsiz kargo
Orijinal ambalajındaEvet
Kargo tarihi1-2 gün içinde
Çıkış yeri Konya
Satıcı Bilgileri
kurumsalMorliman4.3 /5
FATMA ULU
* Satıcı puanı,son 90 gün içerisindeki satışlarından aldığı puanlar dikkate alınarak hesaplandı.

İlan Soru & Cevapları

Bu ilana daha önce soru gelmemiş. Merak ettiklerini sen sorabilirsin.

Homend Functionall 2804H 1000 W Beyaz Mutfak Robotu Özellikleri

Bu ilandaki ürün Banayeni kataloğuyla birebir eşleşiyor.help
Hız Kademesi1
Bıçak Sayısı2
DoğramaEvet
ÇırpmaEvet
Gövde MalzemesiPlastik
RendelemeEvet
DilimlemeEvet
RenkBeyaz
Hazne Kapasitesi1500 ml
Genişlik24 cm
Derinlik22 cm
Ağırlık3 kg
Yükseklik34 cm
Güç1000 W
Daha fazla özellik göster

Yukarıdaki bilgilerin tamamı ürünün satıcısı tarafından girilen bilgilerdir. Bir sorun varsa İlanı rapor et
Banayeni paranı korur, ödemeden iadeye, her aşamada senin yanında olur.1. Yaptığın ödemeyi, sen ürünü görüp tamam diyene kadar senin için saklar.2. Satıcının ürünü tam zamanında kargolamasından, ürünün senin eline sağsalim ulaşmasına kadar tüm süreci takip eder.3. Ürün anlatıldığı gibi çıkmazsa veya herhangi bir sebepten ilk 2 gün içinde iade etmek istersen, iade koduyla ücretsiz kargolamanı sağlar ve paranı trink geri yatırır.
  • documentİptal, İade ve İşlem Rehberi
  • documentSıklıkla Sorulanlar