Tüm Kategoriler
Giriş Yap
home

Braun G1500 1500 W Kıyma Makinesi

Braun  G1500 1500 W Kıyma Makinesi
Baktığın ilandaki ürün yeni sahibini bulduBraun G1500 Kıyma Makinesi Siyah (Teşhir & Outlet)2.864Ücretsiz kargoYaptığın ödeme, sen ürünü görüp tamam diyene kadar Banayeni’de emin ellerde bekler.Sistem nasıl çalışır?
İlan Bilgileri

* TEŞHİR ÜRÜNÜDÜR.* 1 YIL ÜRETİCİ FİRMA GARANTİLİDİR.Güçlü Performans: 1500W motoru ile hızlı ve etkili kıyma işlemleri.Çok Fonksiyonlu: Farklı malzemeleri kıyma, doğrama veya dilimleme özellikleri.Geniş Hazne Kapasitesi: Büyük miktarlarda malzeme işleme olanağı.Dayanıklı Tasarım: Şık siyah renkli ve sağlam malzemeden üretilmiştir.Kolay Temizlik: Çıkarılabilir parçaları sayesinde kolay temizlik imkanı.Not: Bu ürün teşhir&outlet ürünüdür, bu nedenle hafif çizik veya deformasyon olabilir. Ancak ürünün kullanımına veya performansına herhangi bir şekilde etki etmez.

daha az göster

Braun G1500 1500 W Kıyma Makinesi Özellikleri

Bu ilandaki ürün Banayeni kataloğuyla birebir eşleşiyor.help
Güç1500 W

Banayeni paranı korur, ödemeden iadeye, her aşamada senin yanında olur.1. Yaptığın ödemeyi, sen ürünü görüp tamam diyene kadar senin için saklar.2. Satıcının ürünü tam zamanında kargolamasından, ürünün senin eline sağsalim ulaşmasına kadar tüm süreci takip eder.3. Ürün anlatıldığı gibi çıkmazsa veya herhangi bir sebepten ilk 2 gün içinde iade etmek istersen, iade koduyla ücretsiz kargolamanı sağlar ve paranı trink geri yatırır.
  • documentİptal, İade ve İşlem Rehberi
  • documentSıklıkla Sorulanlar