banayeni
Tüm Kategoriler
Giriş Yap
home

Apple Macbook Air 45 W Magsafe MC747TU-A Notebook Adaptörü

Apple  Macbook Air 45 W Magsafe MC747TU-A Notebook Adaptörü

Apple Macbook Air 45 W Magsafe MC747TU-A Notebook Adaptörü sıfır

kurumsalMacvip TeknolojiYENİwarranty790Ücretsiz kargo1.372582

akakce
Kredi Kartı12 aya kadar taksitKolay İadefavorileshareParan GüvendeYaptığın ödeme, sen ürünü görüp tamam diyene kadar Banayeni’de emin ellerde bekler.

TEŞHİR ÜRÜNLERİDİR, KULLANILMAMIŞ, SIFIR ,SADECE KUTU AÇILMIŞ, ORİJİNAL, APPLE MAĞAZA ÜRÜNLERİDİR Ürünlerimiz kutusuz teşhir ürünlerdir Orijinaldir Görsel amaçlı sadece kutuları açılmış, kullanılmamıştır, Kutusuz olduğu için uygun fiyatlıdır Sadece görseldeki ürün gelmektedir, şarj kablosu veya ekstra bir ürün yoktur Temiz ve sorunsuzdur 6 ay mağaza garantimiz mevcuttur 20 yıllık Apple satış ve destek deneyimimiz ile, yıllardır yaptığımız uygun fiyatlı ürün satışlarımız sonucunda, ürünlerimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. MACVİP TEKNOLOJİ 25 yıllık Apple satış ve teknik destek deneyimimiz ile, yıllardır yaptığımız uygun fiyatlı ürün satışlarımız sonucunda, ürünlerimizden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Apple ile ilgili her konuda anında bize ulaşabilirsiniz

Vitrin Ürünü
Kullanılmamış
3910896
11 Haziran
1-2 gün içinde
İstanbul
kurumsalMacvip Teknoloji
Mehmet Özçelik
* Satıcı puanı,son 90 gün içerisindeki satışlarından aldığı puanlar dikkate alınarak hesaplandı.

Bu ilana daha önce soru gelmemiş. Merak ettiklerini sen sorabilirsin.
Paran GüvendeBanayeni paranı korur, ödemeden iadeye, her aşamada senin yanında olur.1. Yaptığın ödemeyi, sen ürünü görüp tamam diyene kadar senin için saklar.2. Satıcının ürünü tam zamanında kargolamasından, ürünün senin eline sağsalim ulaşmasına kadar tüm süreci takip eder.3. Ürün anlatıldığı gibi çıkmazsa veya herhangi bir sebepten ilk 2 gün içinde iade etmek istersen, iade koduyla ücretsiz kargolamanı sağlar ve paranı trink geri yatırır.
  • document
  • documentSıklıkla Sorulanlar